Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Junonia

Park Avenue, Wspólna 70
Park Avenue, Wspólna 70


Biura
BiuraNowe projekty

Park Projects - Nowe mieszkania i apartamenty na Mokotowie

Park Projects Group to spółka realizująca luksusowy zespół nowoczesnych apartamentowców na Mokotowie. W naszych projektach, kładziemy nacisk na połączenie ciekawej, nowoczesnej architektury z funkcjonalnością apartamentów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, słuchamy, jakie są Jego oczekiwania i zapotrzebowania. Dzięki wysokim wymaganiom, jakie nasza firma stawia sobie i swoim kontrahentom, wierzymy, że nasze działania na deweloperskim rynku nieruchomości mieszkaniowych spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najlepiej zlokalizowane mieszkania w Warszawie, to nowe mieszkania na Mokotowie. Nasze nowoczesne osiedle apartamentów realizowane jest blisko centrum handlowo – rozrywkowego Galeria Mokotów i kompleksu biurowego Mokotów Business Park. Ponadto w okolicy znajduje się także wiele placówek szkolno-dydaktycznych oraz banków. Tu nie możesz się nudzić. Mieszkania na Mokotowie, to miejsce dla osób ceniących sobie komfort, wygodę i szanujących swój czas.

Chcesz zapewnić luksus sobie i swojej rodzinie? Przyjedź. Pokażemy ci, jak wspaniale można mieszkać i cieszyć się każdego dnia, kiedy po pracy wraca się do wymarzonego domu. Najnowsze rozwiązania architektoniczne w luksusowych apartamentach na Mokotowie zadowolą największych koneserów. Nasze osiedle to miejsce dla osób ceniących sobie komfort życia w mieście. Mokotów to wyjątkowa, jedna z najlepszych dzielnic Warszawy o zróżnicowanym charakterze zabudowy. Zadbane tereny zielone, bezpośrednie sąsiedztwo z centrum stolicy, centra handlowe, ośrodki kultury sprawiają, że tutaj większość Warszawiaków chciałaby zamieszkać. Mokotów to dzielnica żyjąca pełnią życia i wciąż zmieniająca się na lepsze. Galeria Park to nowoczesne osiedle apartamentowe, ze zróżnicowanymi rozkładami mieszkań oraz wysokim standardzie wykończenia stanowi o wyjątkowości projektu.

Szczególną uwagę zwracamy na materiały wykończeniowe, wysoki standard powierzchni wspólnych i jakość prac budowlanych. Obecnie realizowany projekt Galeria Park Top charakteryzuje się unikalnymi przeszkleniami pokoi na pełną wysokość kondygnacji w formie szklanych wykuszy dających wrażenie miejscowej podwójnej elewacji budynku. Każde z mieszkań ma swój niepowtarzalny balkon, przedłużony szklanymi ścianami pokój lub też taras na całą okolicę. Wszystkie etapy naszej inwestycji stanowią jedną całość urbanistyczną a połączenie wewnętrznymi terenami zieleni stanowi wspaniałą przestrzeń rekreacyjną dla naszych mieszkańców. Całodobowo strzeżone i monitorowane osiedle zapewnia komfort życia w dużym mieście. Dodatkowym atutem naszego osiedla jest otaczający je starodrzew. Dbamy o funkcjonalność przestrzeni. Nasze osiedla charakteryzują się dużymi odległościami pomiędzy budynkami. Gromadzona wiedza i doświadczenie, pozwala nam budować lepiej. Zawsze będziesz chciał do nas wracać. Mieszkaj na Mokotowie!


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player