ul. Ignacego Mościckiego 12E, Gorzów Wielkopolski
Rejestracja Telefoniczna: 502 775 560

Nowoczesny Gabinet

Jesteśmy nowoczesną i w pełni profesjonalną praktyką stomatologiczną spełniającą normy europejskie. Specjalizujemy się również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Stomatolog i Medycyna Estetyczna
w Gorzowie

Leczenie Ze Znieczuleniem ·   Zapisy przez Internet

657-263-9381

Godziny Otwarcia

    • Pn – Pt   –  9 – 19

  • Sobota i dni wolne – Indywidualne terminy

Drogi Pacjencie,

Gabinet stomatologiczny rozbudowałyśmy i doposażyłyśmy w nowoczesny sprzęt. Na bieżąco śledzimy nowości stomatologiczne, poszerzamy swoją wiedzę i uczymy się nowych umiejętności.

Oferujemy naszym pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych: chirurgia stomatologiczna, periodontologia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza z endodoncją, laser, implanty, profilaktyka stomatologiczna, rentgen cyfrowy. Zajmujemy się także zabiegami z zakresu medycyny estetycznej : kwas hialuronowy , botox , mezoterapia igłowa , osocze bogatopłytkowe . Współpracujemy również z innymi specjalistami.

➤ Stomatolog  ➤ Dentysta  ➤ w Gorzowie Wlkp.> Medycyna Estetyczna

O nas

gabinety dentystyczne w Gorzowie Wlkp.

stanowisko stomatologiczne w Gorzowie Wlkp.

Indywidualne Podejście

Każdy z nas jest inny i potrzebuje czegoś innego, a my staramy się spełnić Twoje oczekiwania.

Kompleksowa Opieka

Zawsze szukamy przyczyny problemu, z którym się do nas zgłaszasz, rozwiązujemy go.

Wykwalifikowany Zespół

Każdy z naszych lekarzy nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby móc leczyć wg światowych standardów.

Gwarancja na Usługi

Większość procedur wykonywanych w naszym gabinecie objętych jest gwarancją.

Najnowsze Wpisy

3056411772

Twoje zęby wymagają leczenia? Chcesz wstawić implanty? Nie Chcesz mocno obciążać budżetu domowego, a pożyczka bankowa przyprawia Cię o ból głowy ? Sfinansuj leczenie z MediRaty. Rozwiązanie korzystne i wygodne dla pacjenta oraz lekarza. Minimum formalności ,niskie raty, indywidualne dopasowanie oferty , absolutna dyskrecja i bezpieczeństwo. O ofertę leczenia na raty spytaj u swojego dentysty.

Czytaj Więcej
Czyszczenie zębów irygatorem

Irygator – urządzenie pomagające utrzymać zdrowe zęby i dziąsła oraz usunąć resztki pożywienia i bakterii z tych przestrzeni jamy ustnej, do których normalne środki do płukania i czyszczenia nie mogą dotrzeć. W celu zwiększenia efektywności irygatora, można stosować dowolny płyn do płukania jamy ustnej lub roztwór antybakteryjny zalecony przez stomatologa. Irygator jest idealny do czyszczenia

Czytaj Więcej

Umów Wizytę u Dentysty lub  u Lekarza Medycyny Estetycznej.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Masz Jakieś Pytania?

Zdrowe, prawidłowo usunięte „zęby mądrości” – ósemki są niezwykle istotne, jak również pozostałe zęby – ułatwiają przebieg rozdrabniania posiłków i zapewniają lepszy rozkład sił żucia. Jednak czasem zdarza się, że ósemki rosną w nieprawidłowy sposób. Pamiętaj to co radzi stomatolog Gorzów.
Zgrzytanie zębami podczas spania nazywa się jako tak zwany bruksizm, jest on zaliczany do parasomnii, innymi słowy nieprawidłowych zjawisk występujących w czasie snu.
Przyjedź wcześniej – postaraj się dojechać na umówioną wizytę 15 min przed czasem. Unikniesz dodatkowego napięcia wynikającego ze spóźnienia.
Krwawienia z dziąseł pojawiają się przy myciu zębów albo w trakcie gryzienia twardych posiłków. Czynnikiem mogą być mechaniczne uszkodzenia dziąseł, lecz również stany zapalne, bądź parodontoza.